Dzień dobry

co podac?

Sprawdź

Restauracja KOS NA WIDELCU to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. To, że KOS NA WIDELCU jest tak fantastycznym miejscem jest przede wszystkim zasługą naszych fantastycznych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i ciężką pracę, aby każdy nasz Gość wyszedł z restauracji zadowolony i najedzony, a także aby chętnie do nas wracał. Bez tak fantastycznej ekipy nie byłoby naszej restauracji.

Mateusz

SZEF KUCHNI

Doświadczenie zdobywał w najlepszych restauracjach w naszym kraju.

Tradycyjną, polską kuchnię akcentuje europejskim smakiem
i nie boi się wyzwań – eksperymentuje, zaskakująco łączy
i odkrywa nieznane…

Agnieszka

MANAGER KOS NA WIDELCU

Z gastronomią związana od 11 lat. Do zespołu KOS dołączyła 1,5 roku temu. Ukończyła kursy zarządzenia typologią osobowości, szkolenia z mowy ciała i wystąpień publicznych.

Interesują ją podróże, uwielbia spędzać czas ze swoją córką :)

Sylwia Stormowska

MANAGER KOS NA WIDELCU

W branży gastronomicznej spędziła połowę swojego życia. KOS traktuje jak swoje trzecie dziecko. Ma oko na wszystko i wszystkich.

Warsztaty kulinarne dla przedszkolaków w KOS’ie!

22 listopada, 2021|0 Comments

Warsztaty kulinarne w KOS - oferta dla przedszkoli Warsztaty Kulinarne w KOS to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich młodych kucharzy! Warsztaty organizujemy w naszych restauracjach na ul. Piwnej i na ul. Tkackiej [...]

Kos wraca ze zdwojoną siłą

7 sierpnia, 2021|0 Comments

Najsmaczniejszy rodzinny kącik w turystycznej części Gdańska. Jeśli jesteście z Gdańska lub byliście kiedykolwiek na ul. Piwnej lub Tkackiej, to znane jest Wam na pewno charakterystyczne logo gastronomicznej sieci Kos. [...]